بسم الله الرحمن الرحیم

 پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه

 

بازدید کننده گرامی سلام


 حضور شما در پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه مو جب افتخار ماست.
 چنانچه مایل به دیدن موضوعات تالار گفتگو و یا حضور در اتاق گفتگوی زنده می باشید خواهشمند است ثبت نام نمائید.
 لازم به ذکر است اولین و جامع ترین تالار گفتگوی دفاع مقدس بخشی از پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه می باشد و همزمان میزبانی دو گروه از عزیزان را بر عهده دارد که هر کدام بطور مستقل از امکانات اختصاصی خود، استفاده می نمایند:


1- تالار و اتاق گفتگوی دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت

 مراحل ثبت نام:
 • مطالعه قوانین پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه
 • وارد نمودن پست الکترونیکی و انتخاب نام کاربری
 • مراجعه به صندوق پست الکترونیک اعلام شده در فرم ثبت نام و تائید عضویت و انتخاب رمز عبور
 • ورود به تالار و مراجعه به بخش پروفایل و در ادامه مشخصات فردی و پر کردن فرم تکمیلی ثبت نام


 2- تالار و اتاق گفتگوی علمی، تحقیقی، پژوهشی

مراحل ثبت نام:
 • مطالعه قوانین پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه
 • وارد نمودن پست الکترونیکی و انتخاب نام کاربری
 • مراجعه به صندوق پست الکترونیک اعلام شده در فرم ثبت نام و تائید عضویت و انتخاب رمز عبور

  قوانین

پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و در سایت ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده است و در راستای زنده نگهداشتن ارزشها و پاسداری از فرهنگ ایثار و شهادت راه اندازی شده است و به هیچ نهاد، گروه و سازمان وابسته نیست و به صورت کاملا خصوصی اداره می شود و تمامی امکانات ما به صورت رایگان ارائه می شود. امیدوار هستیم که محیطی آرام و پربار را برای شما فراهم نماییم. همه ما به دلیل شرایط خاصی که در اینجا وجود دارد، متعهد می شویم که با نصب العین قراردادن تقوا و عدم توهین به ادیان و مقدسات و اشخاص،  قوانین پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه را رعایت نماییم.

 1- پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه تمام حقوق مربوط به ويرايش و تغيير و تحول در قوانين و شرايط استفاده، و نكات مطرح شده پيرامون آن را براي خود محفوظ مي دارد و می تواند از همه کاربران درخواست تایید مجدد برای تغییر قوانین نماید.

 2- اتاق گفتگو و تالار شفیق فکه شامل سيستم هاي ارتباط جمعي نظير تالار،  اتاق های گفتگو،  قابلیت ارسال تصویر متناسب با موضوع مورد بحث در اتاق های گفتگو و در تالارها، فعالیت گروه هاي خبري، سيستم نظردهي، صفحات مربوط به اطلاعات شخصي و سيستم صوت و وب کم می باشد وامكان ارتباط شما با ساير كاربران را فراهم می نماید. کاربران گرامی مجاز به ارسال و دريافت پيام و تصاویر و يا فايل هايي مي باشند كه متناسب با اهداف شفیق فکه باشد و مي بايست کلیه قوانین رعایت شود.

 3- شما مسئوليت كليه اقدامات خود از قبیل ارسال مطلب و عکس، بارگذاري فايل، و موارد عنوان شده و همچنین تایید صحت اطلاعات داده شده در فرم ثبت نام و يا ارائه نظرات را به عهده گرفته و پاسخگو خواهيد بود.

 4- عدم انتشار و ارسال، بارگذاري و يا توزيع هرگونه مطلب، گفتار زشت و وقيح، تصاوير شرم آور و عناوين نامتناسب وخلاف قانون و اهداف شفیق فکه،  بی احترامی و بد نام كردن دیگران،  سوء استفاده، حملات مخرب،  تهديد و تجاوز به حقوق عمومي سايت و سایر کاربران و انجام اقداماتی که موجب نقض اهداف شفیق فکه باشد.

 5- داده پردازی هایی که مبنای شرعی و قانونی و عقلی نداشته و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و اهداف شفیق فکه مغایر باشد.

 6- شفیق فکه اجازه دارد تا بر روي فايل ها و مطالب ارسالي كاربران وبحث های مطرح شده، بازبيني داشته و موارد خلاف قوانين سايت را حذف نمايد. همچنين شفیق فکه اين حق را دارد كه در هر زمان و به هر دليلي دسترسي يك كاربر را که خلاف قوانین عمل نموده، به قسمت هاي مختلف سايت نظير سيستم هاي ارتباط جمعي محدود نموده و يا آن كاربر را از ليست اعضاء سايت حذف نمايد. البته دراین صورت موارد تخلف به کاربر متخلف اطلاع داده می شود و حق دفاع و از بین بردن سوء تفاهم احتمالی برای او محفوظ است و در صورتی که مشخص شود که تخلفی صورت نگرفته است از کاربر عذر خواهی می شود.

 7- محدود كردن و يا محروم ساختن هر كاربري از خدمات عمومي و سرويس ها، برداشتن و به نام خود در آوردن پست های دیگر کاربران و جمع آوري اطلاعات شخصي افراد بدون جلب رضايت آنها و انتشار و ارسال فايل هاي تکراری كه قبلاً توسط يك كاربر ديگر در سايت قرار داده شده است، تخلف محسوب می گردد.

 8- شفیق فکه اين حق را دارد كه در هر زمان اطلاعاتي را كه در مورد قوانين قابل اجرا در سايت مي باشد را اعلام نمايد و يا متون ارسال شده به سايت را با ذکر دلایل رد كرده و يا هر اطلاعات يا فايلي را در هر قسمت از وب سايت حذف نمايد.

 9- مطالب و فايل هاي بارگذاري شده در سايت که به منظور استفاده محدود در اختيار شما قرار گذاشته شده می شود، قابل استناد و کپی برداری نبوده و شما موظف به رعايت اين قانون بوده و نمي بايست از آن مورد خاص سوء استفاده نماييد.

 10- شفیق فکه هيچ ادعائي نسبت به تملك اطلاعات و فايل هايي كه توسط شما درون سايت قرار گرفته ندارد (شامل بازخورد ها، پيشنهادها، مطالب ارسالي، بارگذاري فايل و يا ثبت هرگونه اطلاعات در شفیق فکه). اگرچه شما با ارسال مطلب، بارگذاري فايل و ثبت نظر، اختیار استفاده از آن را به شفیق فکه داده اید.

 11- تبليغات يا پيشنهاد فروش و خريد هر چيز يا خدمات خاصي به منظور تجارت در سايت و تشکیل گروه، راه اندازی مسابقات و تبلیغ سایت و وبلاگ و هر مورد مشابه دیگر که خارج از اهداف شفیق فکه باشد ممنوع می باشد. شفیق فکه هيچ الزامي نسبت به پذيرفتن اطلاعات ثبت شده شما نخواهد داشت و حتي اين اجازه را دارد تا در هر زماني مطالب ارسالي شما را حذف نمايد.

 12- کاربران موظفند نهایت همکاری را با مدیر و ناظرین داشته باشند و چنانچه مشکلی با دیگر کاربران دارند از برخورد مستقیم خودداری نمایند.

 13- نهايت دقت را هنگام مطرح كردن اطلاعات شخصي و مشخصات خود، داشته باشید و از دادن هرگونه آدرس و شماره تلفن در اتاق گفتگو خودداری فرمایید.

 14- منظور از شفیق فکه، «پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه» می باشد.

 در پايان، مدیریت «پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه» از وظيفه شناسي و لطف شما، نهايت تشكر را داشته و در صورت رعايت بندهاي فوق، خود را موظف به پشتيباني از شما مي داند.